انتشار: ۱۶:۰۰ - ۲۶ بهمن ۱۳۹۷
  • کد خبر: ۶۲۸۸۳
بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس طی پیامی حمله تروریستی اخیر به اتوبوس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جاده خاش-زاهدان را محکوم کرده و شهادت تعدادی نیروهای حافظ امنیت کشورمان را تسلیت گفت.

به گزارش حوزه سیاسی پایگاه خبری "خبر در زندگی"، بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس طی پیامی حمله تروریستی اخیر به اتوبوس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جاده خاش-زاهدان را محکوم کرده و شهادت تعدادی نیروهای حافظ امنیت کشورمان را تسلیت گفت.
در این پیام آمده است: حمله تروریستی اخیر به اتوبوس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جاده خاش-زاهدان که منجر به شهادت و مجروحیت تعدادی از این عزیزان گردید. بار دیگر ضعف و زبونی استکبار جهانی و در رأس آنها آمریکای جنایتکار و رژیم های سرسپرده مرتجع منطقه را در مقابله با قدرت عظیم ملت ایران نشان داد و این نکته را به اثبات رساند که توطئه های اخیر شیطان بزرگ و متحدان منطقه ای اش برای ضربه مهلک اقتصادی به کشور و جدایی مردم از نظام اسلامی با شکست مواجه شده و راهی جز توسل به حربه عملیات های ددمنشانه تروریستی برای مستکبران و وهابیت منحوس سعودی باقی نمانده است. 
این اقدام شوم،  عصبانیت آمریکا و عمالش از حضور میلیونی ملت ایران در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن را بیش از پیش نمایان می کند. دشمنان این نظام و انقلاب سعی دارند شیرینی این اتفاق عظیم را که سیلی محکمی بر چهره منافقین و ضد انقلاب خارجی و داخلی بود را به تلخی تبدیل کنند، اما جبهه غربی، سعودی و صهیونیستی و مزدوران خارجی و داخلیش بدانند که این گونه حرکت های بزدلانه جز به اتحاد بیشتر ملت ایران برای مقابله با توطئه های آنان منجر نخواهد شد.
بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس ضمن محکومیت این حادثه ناگوار، شهادت مظلومانه فرزندان جان برکف خمینی کبیر را به محضر حضرت ولی  عصر (عج) و نایب بر حقش امام خامنه ای مدظله العالی و ملت شهیدپرور ایران اسلامی تسلیت عرض نموده و با خانواده این شهدای والا مقام و بازماندگان این حادثه اسفبار ابراز همدردی می نماید.
تروریستهای کوردل و حامیان آنها بدانند که بی شک با پاسخ کوبنده و مهلک همرزمان این شهدا در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مواجه خواهند شد و عواقب عمل ننگین و جنایتکارانه خود را تا آن سوی مرزها به نظاره خواهند نشست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: