انتشار: ۱۵:۴۰ - ۲۶ بهمن ۱۳۹۷
  • کد خبر: ۶۲۸۷۸
معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: به‌صورت مسلم اقتدار انقلاب اسلامی و توان سپاه به‌صورتی است که متناسب با دستوراتی که وجود دارد می‌تواند اقدامات لازم را برای تنبیه جدی و پاسخ محکم به تروریست‌ها و گروه‌های خرابکارانه انجام دهد.

به گزارش پایگاه خبری "خبر در زندگی" از شهرستان میاندورود، سردار علی فدوی پنجشنبه‌شب در حاشیه همایش فتوا و مقاومت در جمع خبرنگاران با اشاره به حمله تروریستی اخیر به پاسداران انقلاب اسلامی و شهادت 27 پاسدار در این حمله، اظهار کرد: این گروه‌های تروریستی با چند واسطه، ذلیلانه نوکری شیطان بزرگ آمریکا را می‌کنند.
وی بیان کرد: انقلاب اسلامی چهل سال پوزه آمریکا را به خاک مالیده به‌صورتی که خود آمریکایی‌ها این مسئله را اذعان و اعتراف می‌کنند و طبیعی است که نوکرهای آمریکا با چند واسطه اقدام به حرکت‌های مذبوحانه کنند و قطعا اینگونه اقدامات خدشه‌ای به اساس و مبنای انقلاب اسلامی وارد نمی‌کند.
معاون هماهنگ کننده سپاه خاطرنشان کرد: این حادثه مؤیدی است که پاسداران انقلاب اسلامی خط سرخ شهادت را که از اول وجود داشته در بین خود برای پاسداری از انقلاب اسلامی حفظ نگه داشته‌اند.
فدوی با بیان اینکه روند دشمنی دشمنان با جمهوری اسلامی تعطیلی ندارد، گفت: به‌صورت مسلم اقتدار انقلاب اسلامی و توان سپاه به‌صورتی است که متناسب با دستوراتی که وجود دارد می‌تواند اقدامات لازم را برای تنبیه جدی و پاسخ محکم به تروریست‌ها و گروه‌های خرابکارانه انجام دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: