انتشار: ۱۴:۰۲ - ۲۲ بهمن ۱۳۹۷
  • کد خبر: ۶۲۷۶۳
معاون فرهنگی ـ اجتماعی سپاه در گرگان:

دوران سلطه‌گری بر ملت‌ها با جنگ روانی تمام شده است

معاون فرهنگی ـ‌اجتماعی سپاه پاسداران گفت: دوران سلطه‌گری بر ملت‌ها با جنگ روانی تمام شده است و دولت‌های زورگو اگر از این همه شکست عبرت نگرفته باشند منتظر شکست‌های بزرگتر خودشان باشند.

به گزارش پایگاه خبری "خبر در زندگی" از گرگان، محمدرضا نقدی صبح امروز در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن در گرگان در گفت‌وگو با خبرنگاران استان اظهار کرد: این پیروزی بزرگ را به مردم تبریک می‌گویم و این پیروزی حتی می‌تواند بزرگتر از پیروزی انقلاب اسلامی باشد.
وی ادامه داد: 40 سال مردم توانستند حفظ پیروزی را داشته باشند زیرا حفظ پیروزی از پیروزی سخت‌تر است و مردم بزرگ ایران هنرمندانه این اقدام را انجام دادند.
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: پیام این راهپیمایی این است که دوران سلطه‌گری بر ملت‌ها با استفاده از سلاح و برتری نظامی تمام شده بود و دوره سلطه‌گری بر ملت‌ها با جنگ روانی و جنگ نرم رسانه‌ای نیز پایان یافت.
نقدی گفت: امروز روز تسلط اراده ملت‌ها است و دوره سلطه‌گری تمام شد و 40 سالگی انقلاب اسلامی ثابت کرد قرن، قرن اراده ملت‌ها است و دولت‌های زورگو اگر از این همه شکست عبرت نگرفته باشند منتظر شکست‌های بزرگتر خودشان باشند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: