انتشار: ۱۷:۲۶ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۷
  • کد خبر: ۶۲۷۱۴
دستگاه های اجرایی، نهادها و احزاب استان مرکزی با صدور اطلاعیه های جداگانه مردم این استان را به حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی دعوت کردند.

به گزارش پایگاه خبری "خبر در زندگی" شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی روز یکشنبه با صدور اطلاعیه ای، 22 بهمن را نماد عزت آفرینی ملت بزرگ ایران با هدایتگری امام راحل عنوان کرده که تومار ظلم شاهنشاهی را درهم پیچید و دستاورد آن حاکمیت اسلامی چهل ساله مردم سالار بوده است.

در این اطلاعیه آمده است: انقلاب اسلامی با تحولات گسترده توانست الگوی تمام عیار حکومتداری دینی باشد و چهار دهه پرفراز و نشیب، مملو از افتخارات هجمه های گوناگون دشمنان انقلاب و نظام اسلامی را پشت سر بگذارد.

دربخشی از این اطلاعیه آمده است: درخت انقلاب اسلامی با حمایت وحدت بخش مردمی 40 ساله شده و از انواع فتنه‌ها و تهدیدات عبور کرده اما، دشمنان قسم خورده نظام هنوز دست از خصومت برنمی دارند و باید با هوشیاری مراقب فتنه های پیچیده آنان بود.

در اطلاعیه شورای هاهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی آمده است: اوج گیری پیشرفت ها و رشد و تعالی ایران، هراس دشمن را برمی انگیزد و باید در دهه پنجم با عزت، افتخار و اقتدار بیشتری دشمنان را مایوس کرد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: پیام صلح و استقلال و آزادی ملت بزرگ ایران و مکتب نورانی روح بلند دوران، خمینی کبیر در گوش میلیون ها آزاده حقیقت جو سرتاسر گیتی، طنین انداز شده و انعکاس صدای آن در میان ملت های مسلمان و کشورهای منطقه خاورمیانه، لرزهای بزرگ بر اندام استکبار جهانی انداخته است، ملت شریف ایران با حضور در همایشی بزرگ و به یادمانی، افتخار دیگری از وحدت حول محور ولایت فقیه را رقم می زند.

کمیته امداد امام خمینی (ره )استان مرکزی نیز با صدر اطلاعیه ای سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت شریف ایران تبریک گفت و مهمترین دستاورد نظام اسلامی را بلوغ و عقلانیت عنوان کرده است.

در این اطلاعیه آمده است: در راهپیمایی 22 بهمن امسال، وحدت و اعتماد دوباره به انقلاب اسلامی را فریاد می زنیم.

در بخشی از این اطلاعیه عنوان شده است: امام راحل مبدا انقلابی شد که متفکران و نخبگان جریان های سیاسی در سراسر جهان را متعجب کرد و با ایستادگی در برابر استبداد، وابستگی و تبعیض، پایه گذار نظامی قدرتمند در عدالت محوری، آزادی، استقلال و آموزه های دینی شد.

سپاه روح الله استان مرکزی نیز به مناسبت یوم الله 22 بهمن با صدور اطلاعیه عنوان کرده است: 22 بهمن جشن شگفتی ساز وحدت ملی و آوردگاه تحقیر شیطان بزرگ و تداوم راهبرد قدرت افزایی موشکی و یاری بخشی به جبهه مقاومت اسلامی است.

در این بیانیه آمده است: تاثیرات معجزه گون و شگفتی‌ ساز انقلاب اسلامی بر جامعه بشری، حرکت ملت ها را در ریل بیداری و رهایی از سلطه قرار داد به گونه ای که امروز جلوه ها و حوزه نفوذ، تاثیر و الهام بخشی این انقلاب عظیم، حتی در قلب اروپا و قاره آمریکا پدیدار و وحشت وصف ناپذیری را بر سردمداران نظام سلطه تحمیل کرده است.

در بخشی از این اطلاعیه عنوان شده است: استقلال، آزادی و مردم سالاری دینی، امنیت، رفع حقارت تاریخی، غلبه بر چالش ها ازجمله سربلندی در جنگ تحمیلی و تقویت زیرساخت های راهبردی از دستاوردها و پیامدهای انقلاب و تبدیل نظام طاغوت به نظام اسلامی بوده است.

در اطلاعیه سپاه روح الله استان مرکزی اظهار شده است: اقتدار دفاعی محصول تدبیر و اندیشه های تابناک و راهبردی انقلاب اسلامی است.

در بخشی از اطلاعیه آمده است:عمق راهبردی انکارناپذیر، قدرت بازدارندگی و اقتدار دفاعی امروز از پیوند با مردم و در اتصال با باورهای دینی و معنوی و ظرفیت سازی های انقلاب و جمهوری اسلامی حاصل شده است.

شرکت آب منطقه ای مرکزی نیز با صدور اطلاعیه عنوان کرده است: کتابچه چهل سال ارادت مردمی به نظام اسلامی با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن مصور می شود.

در این اطلاعیه آمده است: شعار فراگیر «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» که در برگیرنده خواست و اراده یکپارچه ملت بود همگی در انقلاب اسلامی خلاصه شده است.

‍اتاق اصناف مرکز استان مرکزی با صدور اطلاعیه ای از کسبه و بازاریان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرده است.

در این اطلاعیه آمده است: اتاق اصناف کسبه و بازاریان استان مرکزی مانند مردم همیشه درصحنه، نقش مؤثری در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس داشته‌اند و 411 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده ‌اند.

در بخشی از این اطلاعیه عنوان شده است: دهه فجر، آیینه ارزش‌های مقدس اسلام و همچنین روزهای ماندگار و فراموش ناشدنی در صفحه زرین تاریخ ملت عظیم ایران و روز تبلور اراده الهی بر حاکمیت صالحان و مستضعفان بر زمین و تجلی پیروزی حق بر باطل است.

اطلاعیه می افزاید: در چهلمین بهار انقلاب اسلامی، دور جدیدی از دشمنی و توطئه استکبار جهانی علیه ملت بزرگ ایران در حال رقم خوردن است، در این شرایط حساس، راهپیمایی حماسی یوم‌الله 22 بهمن، تجدید میثاق ملت بزرگ ایران با ارزش‌ها و آرمان‌های بلند انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، حمایت و همراهی همه‌جانبه با نظام و انقلاب اسلامی است.

در قسمتی از این اطلاعیه خاطرنشان شده است: اتاق اصناف مرکز استان مرکزی با دعوت از اقشار مختلف جامعه به ‌ویژه خانواده بزرگ کسبه و بازاریان این استان برای شرکت در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن بر این باور است که ملت سرافراز ایران ‌زمین با تکیه ‌بر اصل وحدت، از این آزمون نیز مانند آزمون‌های 40 سال گذشته سربلند بیرون خواهد آمد.

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مرکزی به مناسبت یوم الله 22 بهمن اعلام کرده است: دهه فجر و 22 بهمن تبلور شکوه و ایثار مردم همیشه سرافراز و آزاده جمهوری اسلامی ایران است و در این روزهای عزیز ملت ایران با رهبری داهیانه زعیم بزرگ جهان اسلام و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) تومار شاهنشاهی درهم پیچید.

در این اطلاعیه تاکید شده است: پیروزی انقلاب اسلامی طلیعه پیشرفت کشور در تمام عرصه ها بود و در کنار استقلال سیاسی، دانشمندان جوان کشورماندر حوزه های مختلف از قبیل پزشکی، درمانی، نان، هوافضا، انرژی صلح آمیز هسته ای، سلول های بنیادی، تکنولوژی هیا نظامی مرزهای دانش را درنوریده است.

در بخشی از اطلاعیه عنوان شده است: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن ضامن پیشرفت ایران اسلامی و تولید قدرت برای دفع تهدیدها و چالش های فراروی کشور است.

فرماندهی انتظامی استان مرکزی نیز در اطلاعیه ‌ای به مناسبت دهه فجر اعلام کرد: دهه فجر یادآور خروش مقدس ملت غیور ایران برعلیه ظلم و ستم و طاغوت زمان و خلق حماسه ‌ای ماندگار و ایجاد انقلاب و تحولی عظیم در جامعه کهن ایران اسلامی و تأثیرگذاری غیرقابل انکار در نظام فکری حاکم بر دنیا می باشد که به رهبری خمینی کبیر (ره) در تاریخ ثبت شد.

در این اطلاعیه آمده است: در 40 سال از عمر انقلاب اسلامی مردم هوشیار و باشعور ندای رهبر خود را فصل الخطاب قرار داده و در صحنه های سرنوشت سازی همچون ده ها انتخابات و دفاع از ارزش ها و آرمان های نظام مقدس اسلامی با شکوه تمام به میدان آمده اند.

در بخشی از اطلاعیه آمده است: 22 بهمن چهلمین سالگرد شکوفایی انقلاب اسلامی، منادی همبستگی، وفاق، وحدت و اقتدار و عظمت ملت یکپارچه و بزرگ ایران اسلامی و بیداری اسلامی ملت های مسلمان جهان است که پیام همدلی و وفاداری به آرمان های امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی و تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب را به گوش جهانیان می رساند.

کمیته کارگزی و کارآفرینی استان مرکزی نیز به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با صدور بیانیه ای نظام اسلامی را معجزه قرن عنوان کرده است.

در این بیانیه آمده است: گفتمان پرصلابت انقلاب اسلامی مبتنی بر ولایت است و موفقیت‌های حیرت انگیز انقلاب اسلامی، تأثیرات شگرف خود در محیط منطقه‌ ای و بین الملل نمایان کرده است.

در بخشی از این بیانیه عنوان شده است: انقلاب اسلامی با وجودهمه توطئه ها، فشارها، فتنه‌ها و کارشکنی‌ها و سنگ اندازی‌های جبهه استکبار، چهل ساله شد و بدون تردید می‌توان گفت، الهام بخشی و درس‌ها و عبرت‌های برگرفته از عاشورا از عوامل اصلی ماندگاری انقلاب و چهل ساله شدن آن دارد.

جمعیت حامیان انقلاب اسلامی نیز در بیانیه ای جداگانه ای مردم را به حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرده است: چهلمین بهار طلیعه فجر انقلاب اسلامی به همت مردم بزرگ ایران تحت زعامت ولایت فقیه فرارسید تا جانی دیگر در کالبد انقلاب بدمد و ضایعات و جراحات حاصل از دشمنی سیاستمداران جنایتکار آمریکا را مرمت کند و برای حضور میلیونی حماسه ای سترگ خلق کند.

در این بیانیه آمده است: جمعیت حامیان انقلاب اسلامی نیز ضمن تجدید بیعت با آرمان های والای انقلاب اسلامی، منویات رهبر کبیر انقلاب و جانشین برحقش مقام معظم رهبری برخورد فرض می داند تا با حضور در صحنه ضمن پاسداشت بهارانقلاب مراتب انزجار خود را از سردمداران سلطه جهانی درجشن بزرگ یوم الله ۲۲بهمن اعلام کند.

معاونت غذا و دارو اراک در اطلاعیه ای عنوان کرده است: حضور در راهپیمایی 22 بهمن، نمایش اقتدار و وحدت کلمه برای پاسداشت چهلمین طلیعه فجر انقلاب اسلامی است.

در این اطلاعیه آمده است: انقلاب اسلامی پاسخ روشن یک ملت به ندای رهبری بود که می‌خواست رهاننده‌ مردم از بند استبداد و استعمار و تامین کننده حقوق اساسی، کرامت و حرمت آن ها باشد.

در بخشی از این اطلاعیه بیان شده است:این روزها یاد‌آور حضور پرشور مردمی است که همه هستی خویش را نثار اسلام کرده و از خون جوانان خود مزرعه دین را آبیاری کردند.

دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی نیز ضمن تبریک سالگرد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در اطلاعیه جداگانه ای آورده است: ۲۲ بهمن ‌ماه روز غلبه حق بر باطل است و سرآغاز برافراشته ‌شدن پرچم عدالت اسلامی و حکومت الله بر ایران اسلامی است و راهپیمایی پرشور یوم‌الله ۲۲ بهمن ‌ماه مظهر عظمت و اقتدار ملی است.

در این اطلاعیه عنوان شده است: چهار دهه تلاش گسترده نظام اسلامی در پیشرفت و شکوفایی کشور عزیزمان در تمامی حوزه ها به ویژه در حوزه بهداشت و درمان و بسط و گسترش آرمان‌های دینی در کشور و برقراری عدالت اجتماعی در عرصه‌های علمی و صنعتی و فناوری و سایر اقدامات اصلاحی و خدمات شایسته، کارنامه‌ای درخشان برای نظام اسلامی ایران فراهم آورده است.

دانشگاه علوم پزشکی اراک بیان کرده است: تمام کسانی که آن دوران را درک کرده اند به خوبی به یاد دارند وضعیت بهداشت و درمان را در پیش از انقلاب و این تغییرات را که هم اکنون، مردم در دورترین نقاط کشور و در روستاهای کوچک نیز به چشم خود می بینند و از تمامی خدمات بهداشتی و درمانی در جای جای این مملکت بهره مند هستند که همه نشانی از برکات انقلاب اسلامی ایران است.

فرمانداری اراک نیز به مناسبت یوم الله 22 بهمن با صدور اطلاعیه عنوان کرده است: انقلاب اسلامی پاسخ روشن یک ملت به ندای رهبری بود که می‌خواست رهاننده‌ مردم از بند استبداد و استعمار و تامین کننده حقوق اساسی، کرامت و حرمت آنان باشد.

در این اطلاعیه آمده است: 22 بهمن روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و یکپارچگی ملتی آزاد و سرافراز است که با پیروی از آرمان های حضرت امام خمینی (ره) در مقابله با دسیسه و توطئه‌های دشمنان نظام، چون کوه استوار و دژ مستحکم و تسلیم‌ ناپذیر ایستادند.

اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان مرکزی نیز به مناسبت راهپیمایی 22 بهمن با صدور اطلاعیه ای عنوان کرده است: یوم الله ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران یاد آورغلبه ایمان بر کفر و تجدید عهد با انقلاب اسلامی وارمان های امام خمینی (ره) و اسلام است.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: 22 بهمن روزی است که امت غیور و سلحشور ایران اسلامی با رهبری حکیمانه امام امت بر استکبار جهانخوار غلبه کردند و امروز با گذشت 40 سال از آن ایران اسلامی سربلند و سرافراز و با تکیه بر آرمان های بنیانگذارجمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) از پای نخواهد نشست.

راهپیمایی 22 بهمن در 159 نقطه شهری و روستایی این استان برگزار می شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: