انتشار: ۱۶:۴۱ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۷
  • کد خبر: ۶۲۶۹۴
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: راهپیمایی 22 بهمن در 159 نقطه شهری و روستایی این استان برگزار می شود.

حجت الاسلام عباس هاشمی روز یکشنبه در گفت و گویی افزود: راهپیمایی 22 بهمن در 31 نقطه از اراک، 42 نقطه شازند، 11 نقطه در ساوه، 11 نقطه در دلیجان، 10 نقطه در خمین، 10 نقطه در زرندیه، هفت نقطه در محلات، 15 نقطه در خنداب، 13 نقطه در کمیجان، چهار نقطه در آشتیان، 4 نقطه در فراهان و یک نقطه در تفرش برگزار می شود.

وی ادامه داد: راهپیمایی 22 بهمن در اراک و دیگر شهرستان های استان مرکزی ساعت 10 صبح و با حضور قشرهای مختلف مردم مومن و ولایتمدار این استان آغاز می شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی بیان کرد: جشن پیروزی انقلاب اسلامی نیز در اراک با اجرای گروه سرود دانش آموزی یکهزار و 357 نفری، ویژه برنامه زنده تلویزیونی توسط هنرمندان و مجریان صدا و سیما، راه اندازی ایستگاه های نقاشی و غرفه های فرهنگی از ساعت 8 و 30 دقیقه صبح در میدان شهدای این شهر برگزار می شود.

حجت الاسلام هاشمی اظهار داشت: مسیر راهپیمایی 22 بهمن در اراک میدان شهدا و پل خیبر، خیابان های محسنی و ادبجو به سمت مصلی بیت المقدس است که بعد از برگزاری جشن انقلاب اسلامی در میدان شهدا راس ساعت 10 از این میدان آغاز می شود.

وی اضافه کرد: محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی نیز از ساعت هفت صبح 22 بهمن آغاز می شود و از ساعت 22 امشب نیز پارک هر نوع وسیله در مسیرهای راهپیمایی ممنوع است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی افزود: سخنران مراسم 22 بهمن در اجتماع راهپیمایان در مصلی بیت المقدس اراک آیت الله سید «هاشم حسینی بوشهری» عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری است.

وی افزود: بانگ وحدت بخش الله اکبر نیز راس ساعت 21 روز شنبه (بیست ویکم بهمن ماه) همزمان با سراسر ایران اسلامی از فراز بام ها و مساجد استان طنین انداز می شود.

بیش از هفت هزار و 500 برنامه فرهنگی، ورزشی و عمرانی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در نقاط مختلف شهری و روستایی استان مرکزی در حال برگزاری است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: