انتشار: ۱۶:۳۲ - ۰۵ بهمن ۱۳۹۷
  • کد خبر: ۶۲۴۲۴
امام جمعه موقت خرم‌آباد گفت:مسوولان نظام باید با الگو قرار دادن مقام معظم رهبری به دنبال حل مشکلات مردم بوده و برخورد قاطعی با متخلفان داشته باشند.

به گزاش پایگاه خبری "خبر در زندگی" از خرم‌آباد، حجت الاسلام سید لطف الله حیات الغیب در خطبه‌های نماز جمعه این شهر ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، بیان کرد: مردم و مسئولین با الگو قرار دادن این شخصیت والا و حرکت کردن در مسیر اهل بیت می‌توانند اقدامات مهمی در راستای حل مشکلات جامعه بردارند.

وی با اشاره به ۱۲ بهمن ماه سالروز ورود امام خمینی(ره) به کشور،افزود: در آستانه چهل سالگی انقلاب هستیم؛ دشمن طی ۴۰ سال گذشته به دنبال سرنگونی نظام اسلامی بوده و با بهره جستن از رسانه‌ها و جنگ روانی به دنبال دلسرد کردن مردم نسبت به انقلاب است.

امام جمعه موقت خرم‌آباد با بیان اینکه برای مقابله با توطئه دشمن باید دستاوردهای انقلاب را برای مردم تبیین کنیم، اظهار کرد: مهمترین دستاورد انقلاب، استقلال و حفظ تمامیت ارضی کشور بوده به طوریکه که در گذشته مردم صاحب مملکت خود نبودند و تمامی تصمیمات حیاتی کشور توسط بیگانگان برای گرفته و اجرا می‌شد.

حیات الغیب با بیان اینکه طی سال‌های پس از پیروزی انقلاب، ایران ٰدر حوزه‌های مختلف سیاسی و امنیتی ارتقا پیدا کرده، تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب امام به دنبال صدور انقلاب به سایر کشورهای اسلامی بود اما بسیاری از خواص به این حرف باور نداشتند اما امروز همه ما باور داریم که انقلاب به جهان اسلام صادر شده است.

وی با بیان اینکه محرومت زدایی شهرها و روستا ها از اهداف اصلی انقلاب اسلامی بوده، خاطرنشان کرد: شهرها و روستاها طی ۴۰ سال گذشته به سرعت در حال طی کردن مسیر توسعه یافتگی هستند؛ گرچه هنوز به نقطه مطلوب نرسیده‌ایم اما با تلاش و همکاری مردم و مسوولان به زودی تمام موانع را رفع خواهیم کرد اما بی‌انصافی است که این همه خدمت و محرومیت زدایی را نبینیم.

امام جمعه موقت خرم‌آباد با بیان اینکه رشد و گسترش معنویت، مبارزه با عوامل فساد، ایستادگی در برابر قدرت طلبان و ستمگران، رشد علمی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی بوده، بیان کرد: طی سال‌های پس از پیروزی انقلاب مردم در تمامی صحنه برای حمایت از انقلاب به میدان آمده‌‍اند مسئولان نیز بایستی برای قدردانی از مردم تمام تلاش خود را در راستای حل مشکلات معیشتی به کار گیرند.

حیات الغیب با بیان اینکه مسوولان باید وقت خود را صرف خدمت به مردم کنند و مراقب رفتار و کردار خود باشند و از اشرافی‌گری پرهیز کنند، افزود: مسوولان نظام باید با الگو قرار دادن مقام معظم رهبری که مدیری توانا است و تمامی نقشه‌های دشمن را با یک سخنرانی نقش بر آب می‌کند، به دنبال حل مشکلات مردم بوده و برخورد قاطعی با متخلفان داشته باشند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: