انتشار: ۱۸:۲۷ - ۰۳ بهمن ۱۳۹۷
  • کد خبر: ۶۲۳۸۴
وزیر علوم تحقیقات و فناوری با صدور حکمی «سرپرست دانشگاه ولایت» را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری "خبر در زندگی" ، منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، حامد نجفی آشتیانی را به سمت «سرپرست دانشگاه ولایت» منصوب کرد.

حامد نجفی آشتیانی متولد سال ۱۳۵۹، دارای دکترای فیزیک گرایش حالت جامد از دانشگاه مازندران است که از سال ۱۳۸۸ به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه ولایت مشغول به خدمت بوده و هم اکنون استادیار دانشکده علوم پایه دانشگاه ولایت ایرانشهر است.

مدیر گروه آموزشی، مدیر بودجه و تشکیلات، مدیر امور اداری، مدیر دفتر نظارت و ارزیابی، مدیر طرح و برنامه، مدیر فرهنگی و اجتماعی و رئیس دانشکده علوم پایه دانشگاه ولایت ایرانشهر از سال ۱۳۸۹ تاکنون از فعالیت‌های اجرایی وی است.

چاپ ۲۰ مقاله در مجلات معتبر علمی – پژوهشی داخلی و بین‌المللی، ارائه ۱۶ مقاله در کنفرانس های علمی، ترجمه دو کتاب تخصصی در حوزه الکترومغناطیس و مکانیک کوانتومی، مجری طرح‌های پژوهشی، پژوهشگر برتر دانشکده علوم در سال ۱۳۹۱ و ثبت یک اختراع از اهم فعالیت‌های پژوهشی دکتر نجفی آشتیانی است.

وزیر علوم در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های دکتر غلامرضا رضایی رئیس سابق دانشگاه ولایت در طول تصدی این مسئولیت تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: