انتشار: ۱۰:۰۸ - ۲۵ دی ۱۳۹۷
  • کد خبر: ۶۲۱۱۷
در دومین روز از سفر حسن روحانی رئیس‌جمهور به استان گلستان مرکز 152 تختخوابی اورژانس و ترومای شهید نبوی «پنج‌آذر» گرگان در هفت طبقه افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری "خبر در زندگی، در جریان دومین روز از سفر دو روزه رئیس‌جمهور به استان گلستان دقایقی پیش مرکز 152 تختخوابی اورژانس و ترومای شهید نبوی «پنج‌آذر» گرگان افتتاح شد، این مرکز جزو بزرگترین و مجهزترین پروژه طرح تحول سلامت در استان گلستان است.

مرکز تروما و اورژانس بیمارستان پنج آذر گرگان که به نام شهید نبوی مزین شده است در هفت طبقه با مساحت بالغ بر 11 هزار مترمربع احداث شد.

هزینه ساختمانی این پروژه بالغ بر 900 میلیارد ریال است که همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگ زرینی از نظام سلامت کشور در استان گلستان ورق خورد.

مرکز تروما و اورژانس بیمارستان پنج آذر گرگان با کوتاه‌ترین زمان ساخت در مقایسه با پروژه‌های مشابه کشور با 152 تخت بستری امروز با حضور حسن روحانی و برخی مسؤولان به بهره‌برداری رسید.

این پروژه دارای بخش‌های فوریت، بستری اورژانس، شیمی درمانی، مرکز تصویربرداری، آی.سی.یو، اتاق عمل، بستری تروما و جراحی به همراه فضای آموزشی مجهز و سالن آمفی تئاتر به چرخه خدمت در راستای تحول نظام سلامت افزوده شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: