انتشار: ۱۷:۵۸ - ۱۹ دی ۱۳۹۷
  • کد خبر: ۶۲۰۷۳
استاندار مرکزی گفت: نشست های مردمی و چهره به چهره، راهبرد افزایش هرچه بیشتر ارتباط و اعتماد جامعه به دستگاه های اجرایی و مسئولان است.

به گزارش ، سیدعلی آقازاده روز چهارشنبه در نشست ملاقات مردمی در استانداری مرکزی، افزود: مسئولان به عنوان خدمتگذاران مردم وظیفه دارند با برگزاری ملاقات های مردمی و دیدار چهره به چهره افراد جامعه هرچه بیشتر با مشکلات مردم آشنا و در حد توان برای رفع این مشکلات تلاش کنند.

وی با تاکید به مدیران برای برگزاری ملاقات مردمی با افراد جامعه ادامه داد: برگزاری این نشست ها افزایش اعتماد مردم به مسئولان، ایجاد روحیه امید و تسهیل در ارایه خدمت دستگاه ها اجرایی به مردم را به همراه دارد.

استاندار مرکزی مشکلات معیشتی، درمانی و اشتغال را از جمله مهمترین موارد مطرح شده توسط مردم در این نشست عنوان کرد و گفت: تلاش برای رفع مشکلات معیشتی و افزایش نرخ اشتغال در دستور کار دولت قرار دارد.

آقازاده بیان کرد: کمبود آب و تجهیزات کشاورزی در روستاهای کمتر برخوردار استان مرکزی از دیگر تنگناهای مطرح شده در این نشست بود که امید است با همکاری سایر دستگاه ها زمینه رفع برخی از این مشکلات فراهم شود.

در این نشست با حضور استاندار مرکزی و برخی مسئولان استانی این استان به مشکلات 15 نفر از شهروندان استان رسیدگی شد.

استان مرکزی 12 شهرستان، 33 شهر، 23 بخش، 795 روستای دارای دهیاری و بر اساس آخرین سرشماری نفوس و مسکن بیش از یک میلیون و 440 هزار نفر جمعیت دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: