انتشار: ۱۷:۵۴ - ۱۹ دی ۱۳۹۷
  • کد خبر: ۶۲۰۷۰
تقاطع غیرهمسطح فرمهین روز چهارشنبه با حضور استاندار مرکزی و سایر مسئولان به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری "خبر در زندگی" استاندار مرکزی روز چهارشنبه با حضور در محل تقاطع غیرهمسطح فرمهین گفت: مدیران دستگاه های اجرایی مکلفند با تکمیل طرح های عمرانی مردم را از خدمات عمومی بهره مند سازند.

سیدعلی آقازاده بیان کرد: برای رفاه حال شهروندان، ایمنی و آسایش تردکنندگان محور اراک به شهرستان های فرمهین، تفرش و کمیجان تقاطع غیرهمسطحی امروز به بهره برداری رسید و در ایام الله دهه مبارک فجر به طور رسمی بهره برداری می شود.

استاندار مرکزی بیان کرد: تکمیل طرح های نیمه تمام در استان از اولویت های جدی دولت است که با تامین اعتبارات لازم در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی در سخنانی گفت: 140 میلیارد ریال اعتبار برای این طرح عمرانی به طول 650 متر و 2لاین رفت و برگشت هزینه شده است.

«احمد مرزبان» افزود: این طرح به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در رفت و آمد شهروندان به شهرهای اراک، فرمهین، تفرش، کمیجان، ساروق، داودآباد و روستاهای تابعه به بهره برداری رسید.

وی اظهار داشت: این طرح در 4 دهانه هر یک به طول 70 متر ساخته شده است و تاکنون 181 هزار و 670 مترمکعب خاکبرداری، 56 هزار و 362 مترمکعب خاکریزی، سه هزار و 113 مترمکعب زیرسازی و 18 هزار، 216 مترمکعب بتن ریزی و 22 هزار و 933 مترمربع قالب بندی انجام شده است.

6 هزار و 400 کیلومتر انواع آزاد راه، راه اصلی و راه روستایی در استان مرکزی وجود دارد که چهار هزار کیلومتر آن راه روستایی است.
روزانه حدود 490 هزار وسیله نقلیه از مسیرهای جاده ای استان مرکزی تردد می کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: