انتشار: ۱۷:۰۲ - ۱۹ دی ۱۳۹۷
  • کد خبر: ۶۲۰۵۴
معاون پرستاری وزارت بهداشت، گفت: متاسفانه مرحوم سعید عالیان جان خود را از دست داد که در فضای مجازی برخی شایعات درخصوص مرگ وی مطرح شد، اما باید بگویم که وی، مبتلا به بیماری مادرزادی قلبی آئورت بوده و 4 سال پیش نیز، جراحی قلب انجام داده بود.

به گزارش پایگاه خبری "خبر در زندگی"، مریم حضرتی اظهار داشت: مرحوم عالیان پس از پایان شیفت کاری، به منزل مراجعه کرده اما دچار درد و خونریزی شده است و به سرعت وی را از طریق اورژانس هوایی به شیراز منتقل می کنند و تحت عمل جراحی قلب قرار می گیرد، اما دچار مرگ مغزی شده و جان خود را از دست می دهد.

وی تصریح کرد: باید به خانواده مرحوم عالیان تسلیت گفت، اما به آنها تبریک هم، می گوییم که با تصمیم انسان دوستانه و رشادت گونه شان، به 3 انسان جوان دیگر که 21، 23 و 36 سال سن داشتند، حیات دوباره بخشیدند. طول عمر زیاد مهم نیست بلکه کیفیت عمر مهم است و باید دنیا را بهتر از آنچه تحویل گرفته ایم، تحویل بدهیم و اگر حتی یک نفر با بودن و وجود ما، ساده تر نفس می کشد، ما موفق بوده ایم.

معاون پرستاری وزارت بهداشت در پایان افزود: مرحوم عالیان در زمان حیات به دلیل اشتغال در حرفه مقدس پرستاری و خدمت به بیماران، موفق بوده است و در پایان عمر هم موفق بوده چون با اهدای اعضای بدن وی جان 3 نفر از هموطنانمان، نجات پیدا کرد.

حضرتی اظهار داشت: مرگ مرحوم عالیان به دلیل فشار کار نبوده بلکه وی دارای بیماری قلبی مادرزادی داشته است و فوت مرحوم، ارتباطی به انجام کار اضافی نداشته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: