انتشار: ۱۴:۲۹ - ۱۲ آبان ۱۳۹۷
  • کد خبر: ۶۱۴۸۰
سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور در بیانیه‌ای به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان تصریح کرد: ظاهرا آمریکای جنایتکار، سیلی نواخته شده توسط دانشجویان را فراموش کرده و نمی داند که اگر بخواهد دشمنی را با اسلام و انقلاب اسلامی تداوم بخشد یقینا سیلی های محکمتری در راه است.

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری "خبر در زندگی"، سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور در بیانیه‌ای به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان تصریح کرد: ظاهرا آمریکای مغرور جنایتکار، سیلی نواخته شده توسط دانشجویان خط امام را فراموش کرده و نمی داند که اگر بخواهد دشمنی را با اسلام و انقلاب اسلامی تداوم بخشد یقینا سیلی های محکمتری در راه است. 
در این بیانیه آمده است: یقینا تبیین و احیاء رخدادهای آموزنده و عبرت آمیز جوامع بشری، ضرورتی عقلانی و نیازی حیاتی برای رشد و بالندگی ملت ها به شمار می رود و به راستی رخداد الهام بخش سیزدهم آبان‌ماه ۱۳۵۷در تاریخ انقلاب اسلامی از اهمیت فراوانی برخوردار است.
تبعید حضرت امام( قدس سره) از ایران به ترکیه به سبب اعتراض ایشان به لایحه شرم آور کاپیتولاسیون ، مصونیت ظالمانه مستشاران ویژه خوار امریکایی ، کشتار وحشیانه دانش آموزان انقلابی درسال ۵۷توسط رژیم سفاک پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام هر یک خاطرات الهام بخش و بیان واقعیت امدادهای غیبی الهی است . روزهایی که یاد اور استقلال طلبی، آزادی‌خواهی و اسلام جویی ملت ایران و مقاومت در برابر شیطان سیلی خورده از اسلام و انقلاب اسلامی است. ولی ظاهرا آمریکای مغرور جنایتکار، سیلی نواخته شده توسط دانشجویان خط امام را فراموش کرده و نمی داند که اگر بخواهد دشمنی را با اسلام و انقلاب اسلامی تداوم بخشد یقینا سیلی های محکمتری در راه است. به کوری چشم دشمنان قسم خورده داخلی و خارجی وبه رغم تمام فشارها ، تحریمها و دشمنی ها ، انقلاب اسلامی  با ادامه راه با شکوه خود برای جشن چهل سالگی اماده می شود.
ما اساتید ، طلاب و روحانیون بسیجی سراسر کشور ضمن تجدید عهد و میثاق با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی و منویات خلف صالح ایشان حضرت آیه الله العظمی امام خامنه ای مد ظله  العالی، از آحاد ملت شهید پرور ایران اسلامی بخصوص علما ، اساتید ،دانشجویان و دانش آموزان دعوت می کنیم تا در راهپیمایی روز سیزدهم  ابانماه ، روز مبارزه با استکبار جهانی حضور به هم رسانده تا بار دیگر شجره طیبه انقلاب اسلامی را از سر چمشه زلال معرفت و بصیرت آبیاری نماییم. در عین حال از دو لت‌مردان،مجلسیان و قضات آگاه می خواهیم تا جنگ اقتصادی دشمن را جدی بگیرند و ضمن خنثی نمودن  آن ، ثبات اقتصادی را برای این مردم وفادار به ارمغان آورند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: