انتشار: ۲۲:۱۲ - ۱۵ مهر ۱۳۹۷
  • کد خبر: ۶۱۰۴۰
بانوی مدال‌ آور بازی‌های آسیایی جاکارتا

مدال که چیزی نیست؛ جانم را فدای رهبری و کشورم می‌کنم

نفر سوم بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا با اشاره به تقدیم مدال خود به مقام معظم رهبری گفت: مدال که چیزی نیست، جانم را فدای رهبری و کشورم می‌کنم.

فرشته قربانی نفر سوم بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا و دارنده دارنده مدال طلای مسابقات تیر و کمان قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۷ امروز در گفت‌وگویی در زنجان با اشاره به تقدیم مدال برنز بازی‌های آسیایی جاکارتا به مقام معظم رهبری اظهار کرد: وقتی مدالم را گرفتم؛ نیت کردم که آن را به مقام معظم رهبری تقدیم کنم.

وی با اشاره به اینکه بالا بردن پرچم کشور ارزشمندترین اتفاق برای یک ورزشکار است؛ تصریح کرد: در آن زمان آنقدر حس خوبی به انسان دست می‌دهد که دوست دارد آن را به همه ابراز کند و من نیز با تقدیم این مدال به رهبرم که البته بسیار ناچیز خواستم؛ نشان دهم که هر چیزی که ما داریم از رهبری است.

قربانی با اشاره به اینکه تقدیم چنین مدال‌هایی به رهبری بسیار ناچیز است؛ گفت: مدال که ارزشی ندارد، من حتی جانم را در راه رهبری و کشورم تقدیم می‌کنم.

نفر سوم بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا با اشاره به اینکه رقابت‌های بعدی در سوم خرداد سال آینده مسابقات جهانی هلند است؛ تصریح کرد: پس از برگزاری مسابقات انتخابی در این مسابقات حضور خواهم داشت.

وی با اشاره به انجام تمرینات خود در شهرستان خرم‌دره گفت: این موفقیت کسب شده را مدیون مربی خود آقای کاظمی و هیأت شهرستان خرم‌دره هستم که واقعا حمایت خوبی از بنده کردند.

فرشته قربانی 24 ساله متولد شهر خرم‌دره در استان زنجان است و از سال 1391 فعالیت در رشته‌ تیراندازی با کمان را آغاز و از سال 1394 عضو تیم ملی کشور است.

از جمله مدال‌های فرشته قربانی برنز تیمی قهرمانی آسیا در بنگلادش؛ نقره انفرادی کاپ آسیا در چین؛ برنز تیمی کاپ چین تایپه؛ طلای انفرادی جایزه بزرگ ترکیه و طلای میکس جایزه بزرگ ترکیه است.

به گزارش پایگاه خبری "خبر در زندگی"؛ روز گذشته فرشته قربانی در جریان دیدار جمعی از ورزشکاران مدال‌آور و غرورآفرین کشورمان در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا با رهبر معظم انقلاب مدال خود را تقدیم رهبری کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: